Full Details for Lot 154

Auction 829, Lot # 154

JOSÉ LUIS CUEVAS
(Ciudad de México, 1934 - )

Sin título
Firmado y fechado 11
Grabado 33 / 50
24.7 x 60.5 cm
Estimado $ 10,000-15,000